Soome ja Norra Reumaliit

2005. aastal sai alguse eelmiste aastate RHLNÜ ning  Soome ja Norra Reumaliidu koostöö tulemusena kolme erineva infovoldiku/ harjutusvihiku tõlkimine, kujundamine, eesti-päraseks kohandamine (Juveniilne idiopaatiline artriit – harjutusvihik lastele; infobrošüür „Reumahaige laps koolis ja lasteaias. Teavet õpetajale, lasteaiakasvatajale ja haridusasutuste meditsiinipersonalile”; infobrošüür „JIA ehk lapseea reumaatiline liigesepõletik”). Antud materjalid on uudsed ja väga praktilised. Praeguseks on kõik kolm trükist ilmunud ning käib nende materjalide levitamine ja seda soodustava meediakampaania korraldamine.  

Astu liikmeks!

Täida ära meie liikmesks astumise avaldus Internetis, mille leiad siit, või lae alla avalduse .DOC fail siit, mille võid välja printida ja meile tavapostiga saata aadressile:
Nimi: Liigesehaigete Laste Ühing
Aadress: Lunini 6, 51014 Tartu
Digitaalallkirjastatuna võite saata meile avalduse .doc faili e-posti aadressile info@rhlny.ee

Meie ühingu liikmeks astumise maks on 3,20 eurot ning osamaks ehk aastamaks samuti 3,20 eurot. Maksu saab tasuda ülekandega ühingu arvelduskonto numbrile selgitusega „liikme nimi” ja „liikmemaks”: Swedbank 221005140870.

Kuidas Liigesehaigete Laste Ühingut toetada?

Selleks on mitu võimalust:

  • Oleme tänulikud rahalise toetuse eest, mille võib kanda meie arvelduskonto numbrile: Swedbank   EE 372200221005140870 
  • Et rohkem ära teha, vajame ka motiveeritud abilisi, kes aitaksid meid seminaride korraldamisel, sponsorite leidmisel, ideede pakkumisel uutel üritustel ja paljus muus. Oma ettepanekute ja küsimustega oled lahkelt oodatud ühendust võtma e-posti aadressil: info@rhlny.ee

Täname tehtud või veel tehtava panuse eest!
 

 

Logi sisse