Suveseminar Toila Sanatooriumis

Seekordne suveseminar toimus Id-Virumaal Toila Sanatooriumis. Osalejaid oli 60, nende seas 5 esmahaigestunud lastega (lapsed erinevas vanuses alates 2. a. kuni 16. a.) peret.
 
Loengutega esinesid reumatoloog dr. Hille Liivamägi, taastusraviarst dr. Riina Pettai ja füsioterapeut Kirsti Pedak.
 
Seminari ettekanded:
 
 
Soovijatel oli ka võimalik loengupidajatega individuaalselt konsulteerida. Osalejatelt saadud tagasiside põhjal võib öelda, et loengud olid neile huvitavad ja kasulikud. Esmahaigestunud lastega pered said hulk teavet ja eriti oluline on see, et tekkisid kontaktid teiste peredega ning nad said neilt tuge edaspidiseks paremaks toimetulekuks.
 
Planeeritud kultuuriprogramm (Toila pargi, Valaste joa ja Kuremäe kloostri külastus) läks kenasti korda, seda hoolimata heitlikust ilmast. Laupäevaõhtune stiilipidu oli vahva ja seda eriti seetõttu, et lapsed olid kodus kenasti ettevalmistusi teinud.
 
Suveseminari lõpus kogutud tagasiside põhjal võib öelda, et osalejad olid üritusega väga rahul. Korraldajaid said aga hulk ettepanekuid edaspidisteks üritusteks ja ühingu töö tõhusaks jätkamiseks.

Astu liikmeks!

Täida ära meie liikmesks astumise avaldus Internetis, mille leiad siit, või lae alla avalduse .DOC fail siit, mille võid välja printida ja meile tavapostiga saata aadressile:
Nimi: Liigesehaigete Laste Ühing
Aadress: Lunini 6, 51014 Tartu
Digitaalallkirjastatuna võite saata meile avalduse .doc faili e-posti aadressile info@rhlny.ee

Meie ühingu liikmeks astumise maks on 3,20 eurot ning osamaks ehk aastamaks samuti 3,20 eurot. Maksu saab tasuda ülekandega ühingu arvelduskonto numbrile selgitusega „liikme nimi” ja „liikmemaks”: Swedbank 221005140870.

Kuidas Liigesehaigete Laste Ühingut toetada?

Selleks on mitu võimalust:

  • Oleme tänulikud rahalise toetuse eest, mille võib kanda meie arvelduskonto numbrile: Swedbank   EE 372200221005140870 
  • Et rohkem ära teha, vajame ka motiveeritud abilisi, kes aitaksid meid seminaride korraldamisel, sponsorite leidmisel, ideede pakkumisel uutel üritustel ja paljus muus. Oma ettepanekute ja küsimustega oled lahkelt oodatud ühendust võtma e-posti aadressil: info@rhlny.ee

Täname tehtud või veel tehtava panuse eest!
 

 

Logi sisse