10. talvine pere- ja terviseseminar

10. talvine pere ja terviseseminar toimus 3.–4. detsembril 2005 Võrumaal Ala Rõuge külalistemajas, osalejaid 60. Talveseminari läbivaks teemaks oli jätkuna suveseminarile liigesehaigete laste füsioteraapia ja rüht. Sellekohase ettekandega esinesid SA TÜ Kliinikumi Lastekliinikust taastusraviarst dr. Riina Pettai, füsioterapeut Siret Sõrmus.
 
Lisaks esines kliiniliku kiiniline psühholoog dr. Külli Muug rääkides valust, korraldas Julie Barlow’ küsitlustestid lastele ja vanematele ning tegi lastevanematega grupitööd.
 
Veel rääkis Pärnu sanatooriumi ”Estonia” taastusraviarst dr. Mare Maide seal pakutavast külmaravist ja liigesehaigete laste taastusravi võimalusi Värska sanatooriumis tutvustas Inge Laan.
 
Soovijatel oli võimalik loengupidajatega ka individuaalselt konsulteerida.
 
Lapsed samal ajal joonistasid, meisterdasid ja jalutuskäigul külastasid naabruses asuvat jaanalinnufarmi.
 
Toimus väike jõuluõhtu laste kohapeal õpitud etendusega, külas käis jõulumemm. Õhtul esines ka üks ühingu noor nabatantsuga, püüdes hiljem huvilistele ka selle algtõdesid õpetada.
 
Tagasiteel koju said need, kel jaksu veel jätkus (või olid seda juurde saanud), ronida üles Munamäe torni.
Seminari toetasid rahaliselt Hasartmaksumängu Nõukogu ja Eesti Reumaliit.

Astu liikmeks!

Täida ära meie liikmesks astumise avaldus Internetis, mille leiad siit, või lae alla avalduse .DOC fail siit, mille võid välja printida ja meile tavapostiga saata aadressile:
Nimi: Liigesehaigete Laste Ühing
Aadress: Lunini 6, 51014 Tartu
Digitaalallkirjastatuna võite saata meile avalduse .doc faili e-posti aadressile info@rhlny.ee

Meie ühingu liikmeks astumise maks on 3,20 eurot ning osamaks ehk aastamaks samuti 3,20 eurot. Maksu saab tasuda ülekandega ühingu arvelduskonto numbrile selgitusega „liikme nimi” ja „liikmemaks”: Swedbank 221005140870.

Kuidas Liigesehaigete Laste Ühingut toetada?

Selleks on mitu võimalust:

  • Oleme tänulikud rahalise toetuse eest, mille võib kanda meie arvelduskonto numbrile: Swedbank   EE 372200221005140870 
  • Et rohkem ära teha, vajame ka motiveeritud abilisi, kes aitaksid meid seminaride korraldamisel, sponsorite leidmisel, ideede pakkumisel uutel üritustel ja paljus muus. Oma ettepanekute ja küsimustega oled lahkelt oodatud ühendust võtma e-posti aadressil: info@rhlny.ee

Täname tehtud või veel tehtava panuse eest!
 

 

Logi sisse