Konverents teemal „Liigeshaige laps ühiskonnas”

16. aprillil toimus RHLNÜ 10. aastapäeva konverents teemal „Liigeshaige laps ühiskonnas”, mis tõi kokku pea 40 inimest (arstid, liigeshaiged, Tartu Ülikooli õppejõud, ajakirjanikke, Tartu Linnavalitsuse esindaja, Eesti Reumaliidu juhataja jne). Ürituse läbi tutvustati liigeshaigust lastel ja RHLNÜ tegevust nii Vikerraadios kui ka raadios Elmar, ETV terevisioonis. Samuti ilmus teave Tartu Postimehes ning teiste meediakanalite vahendusel.

Astu liikmeks!

Täida ära meie liikmesks astumise avaldus Internetis, mille leiad siit, või lae alla avalduse .DOC fail siit, mille võid välja printida ja meile tavapostiga saata aadressile:
Nimi: Liigesehaigete Laste Ühing
Aadress: Lunini 6, 51014 Tartu
Digitaalallkirjastatuna võite saata meile avalduse .doc faili e-posti aadressile info@rhlny.ee

Meie ühingu liikmeks astumise maks on 3,20 eurot ning osamaks ehk aastamaks samuti 3,20 eurot. Maksu saab tasuda ülekandega ühingu arvelduskonto numbrile selgitusega „liikme nimi” ja „liikmemaks”: Swedbank 221005140870.

Kuidas Liigesehaigete Laste Ühingut toetada?

Selleks on mitu võimalust:

  • Oleme tänulikud rahalise toetuse eest, mille võib kanda meie arvelduskonto numbrile: Swedbank   EE 372200221005140870 
  • Et rohkem ära teha, vajame ka motiveeritud abilisi, kes aitaksid meid seminaride korraldamisel, sponsorite leidmisel, ideede pakkumisel uutel üritustel ja paljus muus. Oma ettepanekute ja küsimustega oled lahkelt oodatud ühendust võtma e-posti aadressil: info@rhlny.ee

Täname tehtud või veel tehtava panuse eest!
 

 

Logi sisse