Mändjala pereseminar

Seminar toimus Saaremaal Mändjala puhkekeskuses 30. juunist - 2. juulni.
 
Vanematele ja noortele toimusid laupäeva ennelõunal järgnevad loengud: SA Tartu Ülikooli (TÜ) Kliinikumi Lastekliiniku reumatoloogid dr Chris Pruunsild juveniilsest idiopaatilisest artriidist ja dr Hille Liivamägi ravimite kõrvaltoimest ja alternatiivmeditsiinist SA TÜ Kliinikumi Psühhiaatriakliiniku lastepsühhiaater dr Jüri Liivamägi rääkis kroonilise valuga lapse käitumisestPeale loenguid toimus spetsialistidega ühine vestlusring, kus osales ka Kliinikumi psühholoog Külli Muug.
 
Lastele: Mängud, meisterdamised, loodusmatkad ja suplused Mändjala rannas. Lastele olid abiks nendele juba tuttavad Siivi Põldots ja Marika Vares. Toimusid lõkkeõhtud.
 
Üritust toetasid rahaliset: Hasartmängumaksu Nõukogu, Eesti Reumaliit, Puuetega Inimeste Koda, Tartu Linnavalitsus, Addinol Mineralöl Marketing OÜ, Nycomed Sefa AS, Tallinna Vesi AS, Põlva Linnavalitsus, Elva Linnavalitsus, Viimsi Vallavalitsus.
 

Astu liikmeks!

Täida ära meie liikmesks astumise avaldus Internetis, mille leiad siit, või lae alla avalduse .DOC fail siit, mille võid välja printida ja meile tavapostiga saata aadressile:
Nimi: Liigesehaigete Laste Ühing
Aadress: Lunini 6, 51014 Tartu
Digitaalallkirjastatuna võite saata meile avalduse .doc faili e-posti aadressile info@rhlny.ee

Meie ühingu liikmeks astumise maks on 3,20 eurot ning osamaks ehk aastamaks samuti 3,20 eurot. Maksu saab tasuda ülekandega ühingu arvelduskonto numbrile selgitusega „liikme nimi” ja „liikmemaks”: Swedbank 221005140870.

Kuidas Liigesehaigete Laste Ühingut toetada?

Selleks on mitu võimalust:

  • Oleme tänulikud rahalise toetuse eest, mille võib kanda meie arvelduskonto numbrile: Swedbank   EE 372200221005140870 
  • Et rohkem ära teha, vajame ka motiveeritud abilisi, kes aitaksid meid seminaride korraldamisel, sponsorite leidmisel, ideede pakkumisel uutel üritustel ja paljus muus. Oma ettepanekute ja küsimustega oled lahkelt oodatud ühendust võtma e-posti aadressil: info@rhlny.ee

Täname tehtud või veel tehtava panuse eest!
 

 

Logi sisse