"Teavitamine luu- la liigeshaigustest"

2007. aastal viisime läbi projekti  "Teavitamine luu- la liigeshaigustest"
 
Konkreetsed tegevused:
 
  • Kevadkonverents „Elu ilma liigesvaluta?“. Toimus 14.04.2007. koostöös SA Tartu Ülikooli Kliinikumi, Tartu Reumaühingu  ja Eesti  Reumaliiduga. Konverentsil räägiti luu- ja liigeshaige kaasaaegsest ravist ning toimetulekust valuga. Tutvustati viimastel aastatel tehtud laste valuuuringu tulemusi.
  • Samal ajal käib teatmiku „Juveniilne idiopaatiline artriit ehk lapseea krooni­line liigesepõletik” kordustrükkimine eesti keelde ja nüüd ka vene keelde tõlkimine ja väljaandmine. Teavik valmib oktoobriks 2007.
  • Novembris alustatakse patsiendikoolitusega Tartus.
 
Projekti eesmärk: 
 
  • Luu- ja liigeshaiguste alase informatsiooni levitamine ning Eesti ühiskonna teadlikkuse tõstmine läbi kirjutava ja rääkiva pressi vahendusel.
  • Infobrošüüri ”Juveniilne idiopaatiline artriit” väljaandmine ja levitamine.
  • Liigesehaigusi põdevate laste ja noorte ning nende vanemate aktiivne kaasamine Reuma­haigete Laste ja Noorte Ühingu tegevusse. 
  • 4. Liigesehaigete laste ja noorte vanemate ning tugivõrgustiku teadlikkuse suurenemine, see­läbi omavaheline suhete paranemine peredes, laste ja noorte suhete paremaks ja mõistvamaks muu­tumine tugivõrgustikuga.
  • 5. Luu- ja liigesehaiguste ning laiemalt tervishoiu valdkonnas tegutsevate organisatsioonide senisest tihe­da­ma koostöö ergutamine ja omavaheliste sidemete tugevdamine

Astu liikmeks!

Täida ära meie liikmesks astumise avaldus Internetis, mille leiad siit, või lae alla avalduse .DOC fail siit, mille võid välja printida ja meile tavapostiga saata aadressile:
Nimi: Liigesehaigete Laste Ühing
Aadress: Lunini 6, 51014 Tartu
Digitaalallkirjastatuna võite saata meile avalduse .doc faili e-posti aadressile info@rhlny.ee

Meie ühingu liikmeks astumise maks on 3,20 eurot ning osamaks ehk aastamaks samuti 3,20 eurot. Maksu saab tasuda ülekandega ühingu arvelduskonto numbrile selgitusega „liikme nimi” ja „liikmemaks”: Swedbank 221005140870.

Kuidas Liigesehaigete Laste Ühingut toetada?

Selleks on mitu võimalust:

  • Oleme tänulikud rahalise toetuse eest, mille võib kanda meie arvelduskonto numbrile: Swedbank   EE 372200221005140870 
  • Et rohkem ära teha, vajame ka motiveeritud abilisi, kes aitaksid meid seminaride korraldamisel, sponsorite leidmisel, ideede pakkumisel uutel üritustel ja paljus muus. Oma ettepanekute ja küsimustega oled lahkelt oodatud ühendust võtma e-posti aadressil: info@rhlny.ee

Täname tehtud või veel tehtava panuse eest!
 

 

Logi sisse