Suveseminar "Võrdsed võimalused"

20.-22. juuli 2007 toimus ühingu suveseminar Pere- ja terviseseminar  "Võrdsed võimalused kõigile" Kivi Turismitalus Viljandimaal.
 
Seminaril osales 59 inimest. Lloenguid pidasid meditsiinitöötajad: SA TÜK Lastekliiniku reumatoloogid dr. Hille Liivamägi,  dr Chris Pruunsild ning kliiniline psühholoog Külli Muug SA TÜK ja Tallinna Lastehaigla füsioterapeut Kirsti Pedak, kes peale loengupidamise ja individuaalkonsultatsioonide  viis läbi ka kepikõnni treeningud erinevatele gruppidele.
 
Suveseminaris oli ka põnev kultuuriprogramm - Heimtali muuseumi külastus, Viljandi ordulinnuse varemetes jalutuskäik ja pühapäeval matk Teringi rabasse. Põnevaid tegevusi jätkus igale päevale: laupäeva hommikupoolikul oli meie laagri külalisteks Viljandimaa kaitseliit koos relvanäituse ja samuti oli mitme tunni jooksul huvilistel võimalus ise õhupüssist märki lasta. Pealelõunasel ajal oli naisperele mõeldud lilleseade õppimine, sellest olid vaimustuses nii emad kui lapsed. See andis võimaluse liigeshaigetel lastel kaudselt kätega „võimelda”. Õhtu lõppes suure jalgpallimatšiga, kus osalesid emad, isad ja nii terved kui ka haiged lapsed. Proovisime leida kõigile tegevust, nii, et kõigil oli võimalus end turvaliselt ja kaasatuna tunda ning tutvuda teiste laste ja peredega. Käisime ka Heimtali tallides ratsutamas, see oli järg Põlvas alanud hipoteraapiale. Ratsutada said kõik soovijad ja just nii palju kui süda lustis.
 
Seminari toetasid: Hasartmängumaksu Nõukogu, Tartu Puuetega Inimeste Koda, Tallinna Vesi ja mitmed Viljandi ettevõtted.
 
Täname Kivi Turismitalu, kõiki toetajaid ja lektoreid ning osalejaid!

Astu liikmeks!

Täida ära meie liikmesks astumise avaldus Internetis, mille leiad siit, või lae alla avalduse .DOC fail siit, mille võid välja printida ja meile tavapostiga saata aadressile:
Nimi: Liigesehaigete Laste Ühing
Aadress: Lunini 6, 51014 Tartu
Digitaalallkirjastatuna võite saata meile avalduse .doc faili e-posti aadressile info@rhlny.ee

Meie ühingu liikmeks astumise maks on 3,20 eurot ning osamaks ehk aastamaks samuti 3,20 eurot. Maksu saab tasuda ülekandega ühingu arvelduskonto numbrile selgitusega „liikme nimi” ja „liikmemaks”: Swedbank 221005140870.

Kuidas Liigesehaigete Laste Ühingut toetada?

Selleks on mitu võimalust:

  • Oleme tänulikud rahalise toetuse eest, mille võib kanda meie arvelduskonto numbrile: Swedbank   EE 372200221005140870 
  • Et rohkem ära teha, vajame ka motiveeritud abilisi, kes aitaksid meid seminaride korraldamisel, sponsorite leidmisel, ideede pakkumisel uutel üritustel ja paljus muus. Oma ettepanekute ja küsimustega oled lahkelt oodatud ühendust võtma e-posti aadressil: info@rhlny.ee

Täname tehtud või veel tehtava panuse eest!
 

 

Logi sisse