Pere- ja terviseseminarid

Ühingu poolt Eesti erinevais paigus korraldatavad regulaarsed, kaks korda aastas - suvel ja talvel, pere- ja terviseseminarid on perede poolt väga oodatud. Osalevad erinevas vanuses, erineva haigusastme ja haiguskuluga lastega pered ja noored ning ka meditsiinipersonal ehk n.ö ravimeeskond: reumatoloog, psühholoog, taastusraviarst ja liikumisravi spetsialist – füsioterapeut.
 
Üritusel toimuvad erinevad loengud lastevanematele ja toredad meelelahutuslikud ettvõtmised nii lastele, noortele kui täiskasvanutele.
 
Sellised seminarid, siis suve- ja talvepäevade vormis, on mõjunud positiivselt ja jõuduandvalt kõikidele osapooltele – nii haigusega noortele ja lastele ning nende peredele kui ka osalevatele meditsiinitöötajatele.
 
Ühing peab mitteformaalset ravi üheks väga oluliseks osaks lapse ravis. Üritustel vabas õhkkonnas on meditsiinitöötajatega kergem vestelda. Nii leiavad pered vastused keerukamatele küsimustele ja saavada arutada probleeme, mida tavalisel vastuvõtul ja protseduurideajal lihtsalt napi vastuvõtuaja tõttu ei ole võimalik teha. Tekib meditsiinitöötajatega parem omavaheline kontakt, tugevneb usaldus.
 
Laste, noorte ja lapsevanemate omavahelistes vestlustes saavad nad üksteiselt tuge ja nõuandeid paremaks toimetulekuks.
 
See kõik loob paremad eeldused saamaks kiiremini ja kergemini üle kroonilisest haigusest tingitud hirmudest ning selle tulemusena paraneb pere psühhokliima ja tõhustub ravi.
 
Sellised üritusel osalenud esmahaigestunud lastega pered saavad kiiremini ja valutumalt üle kas juba tekkinud (või kunagi tekkida võivast) kriisist, mis tingitud uuest olukorrast - kui ollakse teada saanud lapse haigusest.
 
Koos oleme tugevamad!

Astu liikmeks!

Täida ära meie liikmesks astumise avaldus Internetis, mille leiad siit, või lae alla avalduse .DOC fail siit, mille võid välja printida ja meile tavapostiga saata aadressile:
Nimi: Liigesehaigete Laste Ühing
Aadress: Lunini 6, 51014 Tartu
Digitaalallkirjastatuna võite saata meile avalduse .doc faili e-posti aadressile info@rhlny.ee

Meie ühingu liikmeks astumise maks on 3,20 eurot ning osamaks ehk aastamaks samuti 3,20 eurot. Maksu saab tasuda ülekandega ühingu arvelduskonto numbrile selgitusega „liikme nimi” ja „liikmemaks”: Swedbank 221005140870.

Kuidas Liigesehaigete Laste Ühingut toetada?

Selleks on mitu võimalust:

  • Oleme tänulikud rahalise toetuse eest, mille võib kanda meie arvelduskonto numbrile: Swedbank   EE 372200221005140870 
  • Et rohkem ära teha, vajame ka motiveeritud abilisi, kes aitaksid meid seminaride korraldamisel, sponsorite leidmisel, ideede pakkumisel uutel üritustel ja paljus muus. Oma ettepanekute ja küsimustega oled lahkelt oodatud ühendust võtma e-posti aadressil: info@rhlny.ee

Täname tehtud või veel tehtava panuse eest!
 

 

Logi sisse