"Urve sõdib tütre liigesehaiguse vastu"

16-aastane Võsu tüdruk Kätlin Kase on üks neist, kes kuuldes diagnoosi – juveniilne idiopaatiline artriit, ei küsi nagu enamik meist, et mis haigus see niisugune on? Kätlin teab, et võõra kõlaga sõnaühend tähendab lapseea kroonilist liigesepõletikku. 
 
Ta teab kurja haiguse kohta üsna palju, kahjuks isegi seda, mida tähendab põdeda juveniilset idiopaatilist artriiti. 
 
„Viis aastat tagasi talvel hakkas Kätlin kurtma, et tal on kubemes valu. Meie sellest väga välja ei teinud, arvasime et talle on kehalise kasvatuse tunnid vastumeelt ja sellepärast kaebab,“ räägib Kätlini ema Urve, „aga valu läks järjest hullemaks ja ühel päeval avastasime: tüdruk lonkab. 
 
 

Astu liikmeks!

Täida ära meie liikmesks astumise avaldus Internetis, mille leiad siit, või lae alla avalduse .DOC fail siit, mille võid välja printida ja meile tavapostiga saata aadressile:
Nimi: Liigesehaigete Laste Ühing
Aadress: Lunini 6, 51014 Tartu
Digitaalallkirjastatuna võite saata meile avalduse .doc faili e-posti aadressile info@rhlny.ee

Meie ühingu liikmeks astumise maks on 3,20 eurot ning osamaks ehk aastamaks samuti 3,20 eurot. Maksu saab tasuda ülekandega ühingu arvelduskonto numbrile selgitusega „liikme nimi” ja „liikmemaks”: Swedbank 221005140870.

Kuidas Liigesehaigete Laste Ühingut toetada?

Selleks on mitu võimalust:

  • Oleme tänulikud rahalise toetuse eest, mille võib kanda meie arvelduskonto numbrile: Swedbank   EE 372200221005140870 
  • Et rohkem ära teha, vajame ka motiveeritud abilisi, kes aitaksid meid seminaride korraldamisel, sponsorite leidmisel, ideede pakkumisel uutel üritustel ja paljus muus. Oma ettepanekute ja küsimustega oled lahkelt oodatud ühendust võtma e-posti aadressil: info@rhlny.ee

Täname tehtud või veel tehtava panuse eest!
 

 

Logi sisse