"Liigesehaiged lapsed ootavad bioloogilisi ravimeid"

 See polnudki nii väga ammu, kui meie suuremate linnade tänavad olid täis reklaame üleskutsega annetada raha liigesehaigete laste raviks. „Kas Eesti riigis ravitakse nüüd lapsi kampaaniakorras kogutud rahaga,” imestas reklaamitahvli ees küllap nii mõnigi mööduja. 
 
Kes asjaga rohkem kursis, teavad et kampaania korraldati uue põlvkonna - bioloogiliste ravimite ostmiseks. 
 
Puutepunkt uuris sedapuhku Tartu Ülikooli Kliinikumi lastekliiniku reumatoloogilt, dr Hille Liivamäelt, mille poolest bioloogilised ravimid liigesepõletiku tavaravimitest erinevad ning miks tuleb nende ostmiseks heategevuskampaaniaid korraldada. 
 
Kuidas lapseea kroonilist liigesepõletikku ehk juveniilset idiopaatilist artriiti ülepea ravitakse?
 
 

Astu liikmeks!

Täida ära meie liikmesks astumise avaldus Internetis, mille leiad siit, või lae alla avalduse .DOC fail siit, mille võid välja printida ja meile tavapostiga saata aadressile:
Nimi: Liigesehaigete Laste Ühing
Aadress: Lunini 6, 51014 Tartu
Digitaalallkirjastatuna võite saata meile avalduse .doc faili e-posti aadressile info@rhlny.ee

Meie ühingu liikmeks astumise maks on 3,20 eurot ning osamaks ehk aastamaks samuti 3,20 eurot. Maksu saab tasuda ülekandega ühingu arvelduskonto numbrile selgitusega „liikme nimi” ja „liikmemaks”: Swedbank 221005140870.

Kuidas Liigesehaigete Laste Ühingut toetada?

Selleks on mitu võimalust:

  • Oleme tänulikud rahalise toetuse eest, mille võib kanda meie arvelduskonto numbrile: Swedbank   EE 372200221005140870 
  • Et rohkem ära teha, vajame ka motiveeritud abilisi, kes aitaksid meid seminaride korraldamisel, sponsorite leidmisel, ideede pakkumisel uutel üritustel ja paljus muus. Oma ettepanekute ja küsimustega oled lahkelt oodatud ühendust võtma e-posti aadressil: info@rhlny.ee

Täname tehtud või veel tehtava panuse eest!
 

 

Logi sisse