"Liigesepõletik ei röövi emaõnne"

Keete on 25 aastane noor naine , kes põeb juba 15 aastat kroonilist liigeste põletikku, kuid see haigus ei ole murdnud tema rõõmsat meelt. Midagi ei ole Keetel haiguse tõttu tegemata jäänud. Kolm kuud tagasi sai Keete emaks ja vaatamata oma haigusele saab ta lapsega hakkama. 
 
Muidugi ei ole lihtne karkudega naisel lapse eest hoolitseda, kuid see rõõm, mida pisipoeg Jorgen annab, kompenseerib kõik. 
 
Haigus lõi välja siis kui Keete oli 14. Jaanipeole minnes oli kõik korras, kuid sealt koju saamine oli juba keeruline. Kuidagi komberdades see siiski õnnestus. Hommikul tuli aga minna perearsti juurde ja seal pandi koheselt ka diagnoos – juveniilne idiopaatiline artriit. Edasi läks tee igaks juhuks ka Tallinna keskhaiglasse, kuid diagnoos jäi ka pärast täiendavat arstlikku kontrolli samaks, meenutab Keete oma loo esimest peatükki.
 
 

Astu liikmeks!

Täida ära meie liikmesks astumise avaldus Internetis, mille leiad siit, või lae alla avalduse .DOC fail siit, mille võid välja printida ja meile tavapostiga saata aadressile:
Nimi: Liigesehaigete Laste Ühing
Aadress: Lunini 6, 51014 Tartu
Digitaalallkirjastatuna võite saata meile avalduse .doc faili e-posti aadressile info@rhlny.ee

Meie ühingu liikmeks astumise maks on 3,20 eurot ning osamaks ehk aastamaks samuti 3,20 eurot. Maksu saab tasuda ülekandega ühingu arvelduskonto numbrile selgitusega „liikme nimi” ja „liikmemaks”: Swedbank 221005140870.

Kuidas Liigesehaigete Laste Ühingut toetada?

Selleks on mitu võimalust:

  • Oleme tänulikud rahalise toetuse eest, mille võib kanda meie arvelduskonto numbrile: Swedbank   EE 372200221005140870 
  • Et rohkem ära teha, vajame ka motiveeritud abilisi, kes aitaksid meid seminaride korraldamisel, sponsorite leidmisel, ideede pakkumisel uutel üritustel ja paljus muus. Oma ettepanekute ja küsimustega oled lahkelt oodatud ühendust võtma e-posti aadressil: info@rhlny.ee

Täname tehtud või veel tehtava panuse eest!
 

 

Logi sisse