"Liigesehaige laps ja liikumine"

Aktiivne liikumine on oluline kõikide inimeste elus. Liigesehaigusega lapsele on see tähtis nii ravi eesmärgil, enese vormishoidmiseks kui emotsionaalseks toeks.
 
Liigesehaigused ei ole ainult vananeva organismi probleem. Eestis on aastail 1999-2003 diagnoositud 589 uut reumaatilise haiguse juhtu. Kõige sagedasem neist on juveniilne idio-paatiline artriit (JIA), mis moodustab 77,8% kõigist reumaatilistest liigesehaigustest lapseeas. JIA on krooniline, ägenemistega kulgev, progresseeruva iseloomuga, lapseeas kõige sagedamini esinev süsteemne sidekoehaigus, kus haigusest on haaratud juhtivalt liigesed. Haigus võib korduvatel ägenemistel viia püsivate muutuste tekkimiseni liigestes, rasketel juhtudel puude tekkimiseni.
 
 

Astu liikmeks!

Täida ära meie liikmesks astumise avaldus Internetis, mille leiad siit, või lae alla avalduse .DOC fail siit, mille võid välja printida ja meile tavapostiga saata aadressile:
Nimi: Liigesehaigete Laste Ühing
Aadress: Lunini 6, 51014 Tartu
Digitaalallkirjastatuna võite saata meile avalduse .doc faili e-posti aadressile info@rhlny.ee

Meie ühingu liikmeks astumise maks on 3,20 eurot ning osamaks ehk aastamaks samuti 3,20 eurot. Maksu saab tasuda ülekandega ühingu arvelduskonto numbrile selgitusega „liikme nimi” ja „liikmemaks”: Swedbank 221005140870.

Kuidas Liigesehaigete Laste Ühingut toetada?

Selleks on mitu võimalust:

  • Oleme tänulikud rahalise toetuse eest, mille võib kanda meie arvelduskonto numbrile: Swedbank   EE 372200221005140870 
  • Et rohkem ära teha, vajame ka motiveeritud abilisi, kes aitaksid meid seminaride korraldamisel, sponsorite leidmisel, ideede pakkumisel uutel üritustel ja paljus muus. Oma ettepanekute ja küsimustega oled lahkelt oodatud ühendust võtma e-posti aadressil: info@rhlny.ee

Täname tehtud või veel tehtava panuse eest!
 

 

Logi sisse