"Reumahaigete ühendused on avatud huvilistele"

Eesti Noorte Reumaliit asutati 2003. aastal Eesti Reumaliidu allorganisatsioonina. Ühingusse kuuluvad reumahaiguste all kannatavad 16-35 aastased noored, nende pereliikmed, meditsiinitöötajad ja hea tahte isikud.
Korraldatakse teabepäevi, huviõhtuid, taastusravi, grupiõppusi ja rahvusvahelisi noorsooprojekte ning antakse välja trükiseid. Omavaheliseks suhtlemiseks on ka oma meilinglist.
 
Tallinnas tegutseva reumahaigete noorte ühingust saab rohkem teada aadressilt www.reumaliit.ee. Järgmine suur teabepäev on 23. aprillil kell 11 Tallinnas Rävala pst 8.
 
Liisi Toom on 22-aastane noor naine, kes veab eest Reumahaigete Noorte ja Laste Ühingut Tartus, laagrites on liigesehaigeid lapsi, noori ja nende peresid aga üle Eesti.
 
Kui Liisi kaheksa-aastasena kullimängus kukkus ja sai põrutuse, siis tuli mõne aja pärast ka palavik ja asi läks hullemaks. Poole aasta pärast diagnoosisid arstid tal juveniilse reumatoidartriidi.
 
 

Astu liikmeks!

Täida ära meie liikmesks astumise avaldus Internetis, mille leiad siit, või lae alla avalduse .DOC fail siit, mille võid välja printida ja meile tavapostiga saata aadressile:
Nimi: Liigesehaigete Laste Ühing
Aadress: Lunini 6, 51014 Tartu
Digitaalallkirjastatuna võite saata meile avalduse .doc faili e-posti aadressile info@rhlny.ee

Meie ühingu liikmeks astumise maks on 3,20 eurot ning osamaks ehk aastamaks samuti 3,20 eurot. Maksu saab tasuda ülekandega ühingu arvelduskonto numbrile selgitusega „liikme nimi” ja „liikmemaks”: Swedbank 221005140870.

Kuidas Liigesehaigete Laste Ühingut toetada?

Selleks on mitu võimalust:

  • Oleme tänulikud rahalise toetuse eest, mille võib kanda meie arvelduskonto numbrile: Swedbank   EE 372200221005140870 
  • Et rohkem ära teha, vajame ka motiveeritud abilisi, kes aitaksid meid seminaride korraldamisel, sponsorite leidmisel, ideede pakkumisel uutel üritustel ja paljus muus. Oma ettepanekute ja küsimustega oled lahkelt oodatud ühendust võtma e-posti aadressil: info@rhlny.ee

Täname tehtud või veel tehtava panuse eest!
 

 

Logi sisse