"Annetatud raha jõuab haigete lasteni"

Toimetusse helistas murelik naine, kes avaldas kahtlust, kas tema tehtud annetus ikka jõuab halva kuluga liigesepõletikku põdeva Viljandi tütarlapseni.
 
Nimelt oli helistaja Elmari raadiost kuulnud, et Tartu tütarlapse Erle heaks algatatud kampaania käigus on kogutud juba 385 000 krooni.
 
«Üks ravikuur maksab 160 000 krooni, nii et sellest peaks jätkuma rohkem kui kahele lapsele,» rääkis helistaja. «Nüüd aga pandi Viljandis annetuskerad üles, et aidata sedasama last, kes pidi kohe Erle järel rohtu saama.»
 
 
 

Astu liikmeks!

Täida ära meie liikmesks astumise avaldus Internetis, mille leiad siit, või lae alla avalduse .DOC fail siit, mille võid välja printida ja meile tavapostiga saata aadressile:
Nimi: Liigesehaigete Laste Ühing
Aadress: Lunini 6, 51014 Tartu
Digitaalallkirjastatuna võite saata meile avalduse .doc faili e-posti aadressile info@rhlny.ee

Meie ühingu liikmeks astumise maks on 3,20 eurot ning osamaks ehk aastamaks samuti 3,20 eurot. Maksu saab tasuda ülekandega ühingu arvelduskonto numbrile selgitusega „liikme nimi” ja „liikmemaks”: Swedbank 221005140870.

Kuidas Liigesehaigete Laste Ühingut toetada?

Selleks on mitu võimalust:

  • Oleme tänulikud rahalise toetuse eest, mille võib kanda meie arvelduskonto numbrile: Swedbank   EE 372200221005140870 
  • Et rohkem ära teha, vajame ka motiveeritud abilisi, kes aitaksid meid seminaride korraldamisel, sponsorite leidmisel, ideede pakkumisel uutel üritustel ja paljus muus. Oma ettepanekute ja küsimustega oled lahkelt oodatud ühendust võtma e-posti aadressil: info@rhlny.ee

Täname tehtud või veel tehtava panuse eest!
 

 

Logi sisse